Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 10A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 16A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 25A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 40A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 4A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 6.3A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 2P, 80A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 10A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 12.5A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 16A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 25A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 40A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 4A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 6.3A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)
Miniature circuit breaker (MCB), Acti9 NG125LMA, 3P, 80A, MA curve, 50kA (IEC/EN 60947-2)