Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Colour tint | white |
| Quantity per set | set of 8 |
| Type of packing | carton |
| Product or component type | mounting plate |
| Range of product | PDL General Accessories |
| Complementary | |
| Width | 74 mm |
| Installation direction | vertical, horizontal |
| Depth | 44 mm |
| Material | PC (polycarbonate) |
| Fixing center | 84 mm |
| Length | 118 mm |
| Surface finish | glossy |
| Device mounting | surface |
| Environment | |
| Ambient air temperature for operation | -10-40 °C |