Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Colour tint | white |
| Material | PC (polycarbonate) |
| Product or component type | switch |
| Surface finish | gloss |
| Range of product | S Series |
| Complementary | |
| Number of poles | 3 |
| Motor M-rating AS3133 | M200 |
| [Ue] rated operational voltage | 440 V |
| IP degree of protection | IP66 |
| Depth | 51 mm |
| Width | 52.5 mm |
| Quantity per set | set of 1 |
| Cable cross section | 25-25 mm² |
| Mounting mode | surface mounted |
| Installation direction | vertical |
| Type of packing | carton |
| Rated current | 80 A |
| Height | 70 mm |
| Network frequency | 50 Hz |