Temp Sensor: STD200-200, Duct, 200 mm (7.87 in), TAC I/NET
  • ""
Manufacturer: Schneider Electric
SKU: 5123036010
GTIN: 7332552011948
Device application duct
Product compatibility I/NET
Depth 44 mm
Colour black and green
Output type resistive output
Width 65 mm
Net weight 0.123 kg
Mounting support duct
Range of product STD200
Height 84 mm
Complementary
Material stainless steel: immersion tube, PA (polyamide): connection box, aluminium: mounting flange
Former part number 5123036010
Time constant 72000 ms 1.5 l/min, 52000 ms 3 l/min
Only registered users can write reviews