Temp Sensor: STP100-250, Pipe, 250 mm (10 in), TAC Vista, TAC Xenta
  • ""
Manufacturer: Schneider Electric
SKU: 5123110010
GTIN: 7332552012105
Available for Shipping: 29-Jun-2026
Delivery date: 29-Jun-2026
Product compatibility Vista
Depth 44 mm
Colour black and green
Output type resistive output
Width 65 mm
Net weight 0.113 kg
Range of product STP100
Height 84 mm
Type of installation immersion
Former part number 5123110010
Only registered users can write reviews