Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Type of cable | shielded cable |
| Product or component type | arc sensor |
| Range of product | Easergy P3 |
| [Sn] nominal sensing distance | 400-1100 nm |
| Complementary | |
| Net weight | 0.9 kg |
| Depth | 14 mm |
| Width | 55 mm |
| Cable length | 20 m |
| Height | 25 mm |
| Environment | |
| Pollution degree | 2 |
| Ambient air temperature for operation | -25-70 °C |