Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product or component type | Profibus DP communication module |
| Range of product | Easergy P3 |
| Complementary | |
| Mounting support | wall mounted, 35 mm symmetrical DIN rail |
| Integrated connection type | RS485 |
| Environment | |
| Depth | 115 mm |
| Width | 45 mm |
| Height | 113 mm |