Don't have an account?
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| Main | |
| Product or component type | RS485 communication module |
| Range of product | Easergy P3 |
| Complementary | |
| Mounting support | direct mounting |
| Integrated connection type | RS232 |
| Communication port support | RS485 |
| Environment | |
| Depth | 20 mm |
| Width | 62 mm |
| Height | 73 mm |